Magmafest - Rockový festival v Písku a Jihlavě

Informace o Magmafestu

Magmafest je již kultovní rockový festival za účasti těch nejpopulárnějších českých a slovenských rockových kapel u nás. V roce 2018 proběhne již sedmý ročník festivalu MAGMAFEST, který se bude konat 19. 5. 2018 v Letním kině v Písku a 11. 8. 2018 v Jihlavě v letním kině.V minulosti na Magmafestu vystupovaly takové kapely, jako: Škwor, Arakain, Horkýže Slíže, Kreyson, Rybičky 48, Krucipüsk, Miloš Dodo Doležal, Mandrage, Debustrol, Locomotive, Komunál a mnoho dalších.

Pořádající agentura Magmakoncert připravila na rok 2018 obzvlášť pestrý program, účast potvrdily například tyto kapely: Škwor, Dymytry, Arakain, Alkehol, Trautenberk, Tanja a další. Začátek festivalu je vždy ve 12 hodin a konec o půlnoci. Vstupenky zajišťuje předprodejní síť Ticketstream.

V areálu festivalu bude připraveno bohaté občerstvení, nápoje, jídlo, káva, zákusky a také kryté stany s posezením i klidná zákoutí, kde bude místo pro oddech návštěvníků.

Festivaly

Magmafest Písek 2018

sobota 19. května 2018
program | foto

magmafest_pisek.jpg

Magmafest Jihlava 2018

sobota 11. srpna 2018
program | foto

magmafest_jihlava.jpg

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Rozumím Více detailů