Magmafest - Rockový festival v Písku a Jihlavě

Informace o Magmafestu

Magmafest je již kultovní rockový festival za účasti těch nejpopulárnějších českých a slovenských rockových kapel u nás. V roce 2021 proběhne již devátý ročník festivalu MAGMAFEST, který se bude konat  21. 8. 2021 v Letním Amfiteátru v Jihlavě. V minulosti na Magmafestu vystupovaly takové kapely, jako: Škwor, Arakain, Horkýže Slíže, Kreyson, Rybičky 48, Krucipüsk, Miloš Dodo Doležal, Mandrage, Debustrol, Locomotive, Komunál a mnoho dalších.

Pořádající agentura Magmakoncert připravila na rok 2021 obzvlášť pestrý program, účast potvrdily například tyto kapely: Dymytry, Traktor, Trautenberk, Alkehol, Plexis a další. Začátek festivalu je vždy v 10 hodin a konec o půlnoci. Vstupenky zajišťuje předprodejní síť Ticketstream.

V areálu festivalu bude připraveno bohaté občerstvení, nápoje, jídlo, káva, zákusky a také kryté stany s posezením i klidná zákoutí, kde bude místo pro oddech návštěvníků.

Festivaly

Magmafest Jihlava 2021

sobota 21. srpna 2021
program | foto

magmafest_jihlava.jpg

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Rozumím Více detailů