Magmafest - Rockový festival v Písku a Jihlavě

Informace o Magmafestu

Magmafest je již kultovní rockový festival za účasti těch nejpopulárnějších českých a slovenských rockových kapel u nás. V roce 2019 proběhne již osmý ročník festivalu MAGMAFEST, který se bude konat 18. 5. 2019 v Letním kině v Písku a 10. 8. 2019 v Letním Amfiteátru v Jihlavě. V minulosti na Magmafestu vystupovaly takové kapely, jako: Škwor, Arakain, Horkýže Slíže, Kreyson, Rybičky 48, Krucipüsk, Miloš Dodo Doležal, Mandrage, Debustrol, Locomotive, Komunál a mnoho dalších.

Pořádající agentura Magmakoncert připravila na rok 2019 obzvlášť pestrý program, účast potvrdily například tyto kapely: Harlej, Dymytry, Walda Gang, Horkýže Slíže, Trautenberk, Alkehol, Krücipusk, Doga, Plexis a Sendwitch. Začátek festivalu je vždy ve 12 hodin a konec o půlnoci. Vstupenky zajišťuje předprodejní síť Ticketstream.

V areálu festivalu bude připraveno bohaté občerstvení, nápoje, jídlo, káva, zákusky a také kryté stany s posezením i klidná zákoutí, kde bude místo pro oddech návštěvníků.

Festivaly 2019

Magmafest Písek 2019

sobota 18. května 2019
Letní Amfiteátr
program | vstupenky

magmafest_pisek.jpg

Magmafest Jihlava 2019

sobota 10. srpna 2019
Letní Amfiteátr
program | vstupenky

magmafest_jihlava.jpg

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Rozumím Více detailů